КОМПАНІЯ RENAULT В УКРАЇНІ – ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР UKRAINIAN FASHION WEEK

Компанія Renault в Україні стала офіційним автомобільним партнером тридцять сьомого Ukrainian Fashion Week, який відбудеться з 14 по 20 жовтня 2015 р.

Бренд Renault активно підтримує культурні події, кінофестивалі, виставки сучасного мистецтва протягом багатьох років.

Впроваджуючи глобальну стратегію бренду, компанія Renault в Україні стала офіційним автомобільним партнером найбільшої модної події - Українського тижня моди, який пройде в Києві з 14 по 20 жовтня 2015 р. в національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал".

Яна Міненко, Голова правління АТ "Рено Україна", зазначила: "Компанія Renault рада прийняти участь і підтримати Український тиждень моди. В рамках найбільшої модної події України ми з великим задоволенням презентуємо новинку - модель Renault Captur. Для ринку України Renault Captur - це молоде ім'я і нова модель, яка вже стала в Європі бестселером. Тому ми вирішили підтримати саме молодих дизайнерів, які також як і автомобіль Captur рішуче налаштовані на завоювання довіри і лояльності споживачів».

Молоді дизайнери, які представлять свої колекції 18 жовтня в рамках показів "New names" і "Fresh fashion", продемонструють 12 унікальних образів, натхненні моделлю Renault Captur.

З 14 по 18 жовтня 2015 р. на території "Мистецького Арсеналу" буде функціонувати модний стенд Renault, де відвідувачі зможуть побачити модні автомобілі Renault Captur і всі 12 спеціально розроблених образів молодих дизайнерів.

Під час проведення Українського тижня моди компанія Renault в Україні підготувала багато сюрпризів.

Всі, хто відвідає стенд Renault з 14 по 17 жовтня 2015 р. і там зареєструється, зможе взяти участь у розіграші цінних призів. Розіграш відбудеться 18 жовтня 2015 р. на стенді Renault за допомогою сервісу підбору випадкових номерів http://www.random.org/ в присутності нотаріуса, а також представників компанії Renault в Україні.

В результаті розіграшу будуть обрані 2 переможця, кожен з яких зможе вибрати 1 з 12 спеціально створених образів для Renault і пошити вподобаний "костюм" у молодого дизайнера.

Всі фани офіційної сторінки компанії Renault в соціальній мережі Facebook зможуть взяти участь у розіграші запрошень на покази українських дизайнерів з 14 по 17 жовтня 2015 р.

Автомобільний супровід Українського тижня моди будуть забезпечувати нові автомобілі від Renault, а саме: Trafic, Captur і Kadjar, які протягом усього періоду будуть доставляти своїх пасажирів до місць проведення важливих подій насиченої модної програми.

Інформація про партнерство з UFW буде розміщуватися на офіційному сайті компанії http://www.renault.ua і на офіційних сторінках у соціальних мережах.